+420 774 090 079

Naše poslání

V průběhu let pohybu mezi různými vrstvami od handicapovaných až po největší businessmany republiky jsme postupně zjišťovali, že vlastně vůbec nezáleží na tom, odkud člověk je.

Každý z nás se může ocitnout kdykoliv na dně. V situaci, kdy už neví kudy kam. A právě od toho je tu náš spolek Dostaň šanci. Pomáháme lidem dostat se z těžkých životních situací. Věříme, že jedním z největších problémů dnešní doby je snaha o dokonalost a porovnávání se z ostatními, což je příčinou depresivních stavů. Člověk pak přestává věřit sám v sebe a tím se začínají tvořit problémy všude kolem něho. Naším cílem je pomoci lidem ztožnit se se sebou samými. Aby se zkrátka měli rádi takoví, jací jsou.

Protože tento problém se prakticky týká úplně všech snažíme se pomáhat ve všech společenských vrstvách, kde je potřeba. Nezáleží na tom jestli člověk pochází z bohaté rodiny nebo je handicapovaný. Problémy prochází úplně každý a je důležité podporovat všechny. Zkrátka dát všem šanci.

Náš spolek je tu pro všechny, kdo neví kudy kam. Pro ty kdo už nevidí světlo na konci tunelu. Spojením mentálního koučinku, výživovým poradenstvím a pravidelným cvičením se snažíme dosáhnout větší psychické stabilnosti a celkové radosti ze života.

Zavřít