+420 774 090 079

Příběh 6 - Alena

Jmenuji se Alena Hurtová, je mi 20 let a studuji sociální činnost. Do budoucna si chci najít práci, která by mi dávala smysl, naplňovala mě a zároveň by se ke mně hodila. I přes svou slabozrakost se snažím věnovat všemu, co mě baví. To je například hraní v dramatickém kroužku, hudba, zvířata, příroda i sport. Právě důležitou součástí, zejména mého sportovního života, je Marek.

Tréninky s ním jsou pro mě důležité, nabijí mě a dodávají mi energii. U sportu si odpočinu a pomáhá mi to odreagovat se a „vyčistit“ si hlavu.

Spolupráce s Markem mi dává opravdu veliký smysl. Za tu dobu, co s ním trénuji, cítím značný posun k lepšímu, pomohl mi mimo jiné se změnou jídelníčku a životního stylu. Díky tomu jsem za docela krátkou dobu ubrala na váze a zlepšila svou postavu. Tato změna mi zvedla sebevědomí a pomáhá mi i k větší psychické pohodě. Marek je výborný jako trenér, motivuje mě k výkonu a vyšším cílům. Díky němu jsem si uvědomila, jak je důležité mít jasno v tom, co člověk od života chce, a také to, že si za tím musí člověk pevně stát a dělat to tak, jak nejlíp umí, aby dosáhl potřebných výsledků. 

Ale samozřejmě je přede mnou ještě velký kus cesty a musím na sobě ještě hodně zapracovat. Chci najít zkrátka
správnou cestu a vidět celkově ve svém životě výsledky.

Zavřít