+420 774 090 079
Byla vydána knížka na podporu našeho spolku

Byla vydána knížka na podporu našeho spolku

Dne 20. listopadu byla vydána knížka „KLUB OSAMĚLÝCH SRDCÍ PANA VAJÍČKO“, jejímž výtěžkem podpoříme tři naše zrakově postižené, konkrétně Adama, Vítka a Martina, jejichž příběhy již znáte z našich příspěvků. Protože se všichni kluci věnují hudbě, využijí dar právě na financování dalšího vzdělávání v této oblasti.

Kniha představuje unikátní soubor 11 povídek ze světa reklamního prostředí, plných štiplavých, humorných a ironických příběhů situovaných právě do světa marketingu a reklamy.
Vedle sebe tak najdete povídky textaře kapely 100 zvířat Tomáše Belka, držitele Státní ceny za literaturu Pavla Brycze, textaře a zpěváka JAR Oto Klempíře, držitelky Magnesie Litery za objev roku Lenky Elbe, režiséra a baviče Jakuba Koháka nebo básníků Pavla Sobka a Jitky Bret Srbové. 
Kuriozitou knihy je povídka v kafkovském stylu vytvořená umělou inteligencí, tedy možným reklamním textařem budoucnosti. 


Moc děkujeme všem autorům, kteří se na psaní knížky podíleli a v neposlední řadě také nakladatelství No Limits, bez kterého by tato kniha nevznikla. 

Zakoupit knížku a tím podpořit kluky v jejich cestě za hudebními úspěchy můžete zde: http://panvajicko.cz

Zavřít